Виїзний прийом громадян у с. Бишів

 

17 лютого у с. Бишів відбувся виїзний прийом громадян за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, голови Макарівської районної ради О.Гулака, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, Бишівського сільського голови О.Мірошкіна, завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи, штатних радників голови Макарівської районної ради О.Горобця та Т.Петрушенко, позаштатного радника голови Макарівської районної ради Р.Бельмеги і керівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації та установ району.
Під час прийому жителі с. Бишів порушили питання соціального захисту населення, а саме: призначення субсидії на зимовий період, призначення виплат одиноким матерям відповідно до змін в законодавстві України, пільгового забезпечення учасників бойових дій, учасників АТО та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.  Відповіді та роз'яснення щодо вказаних питань були надані начальником управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицьким.
Також актуальними для мешканців с. Бишів є питання аграрної політики та земельних відносин, зокрема до начальника управління Держгеокадастру у Макарівському районі Київської області А.Карбовського громадяни звернулися щодо відсутності пасовищ на території Бишівської сільської ради, надання та приватизації земельних ділянок учасникам АТО, внесення інформації про земельні ділянки до кадастрової карти України, надання допомоги для приватизації земельної ділянки (город) інвалідові, мешканці с. Бишів.
Із запитаннями громадяни звернулися і до начальника Макарівського районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" Ю.Шикути. Мешканців села турбували перепади електроенергії, зокрема на вулицях Степовій та Гайок, питання освітлення вулиць в селі, виїзду ремонтних бригад РЕМу на виклики, плати за електроенергію, чистки ліній електропостачання від гілок дерев (охоронна зона ліній). Але, не дивлячись на недоліки, громада подякувала за оперативне відновлення електропостачання у приватних будинках.
Також відповіді на запитання надали завідувач сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко та начальник управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі С.Токар.
В ході зустрічі голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та голова Макарівської районної ради О.Гулак інформували присутніх про напрями децентралізації влади, механізм реформування спроможних територіальних громад, розповіли про перспективні плани об'єднання громад в Макарівському районі, звернули увагу на зміну акцентів надання адміністративних послуг в контексті децентралізації, що дасть можливість наблизити надання якісних адміністративних послуг населенню району з урахуванням потреб кожної територіальної громади.

                                                 


© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode